Mandag

00:00 Nattsending

08:00 Studentmorgen

10:00 Stemningsrapport

11:00 Trigger Bergen

12:00 Bergensrøverne (r)

13:00 Studentrådet (r)

14:00 Gleeklubben (r)

15:00 På(d) moten

16:00 Sending fra Radio Nova

17:00 Studcast

18:00 Crossfade

20:00 Trigger Bergen (r)

21:00 Krenkelseskanalen (r)

22:00 Studentmorgen (r)

Tirsdag

00:00 Nattsending

08:00 Studentmorgen

10:00 Stuck i Bergen (r)

11:00 Spillmagasinet

12:00 Studcast (r)

13:00 Not Another Trap Banger

14:00 1 Time, 1 Låt

15:00 Krølla Laken

16:00 Misforstå meg rett

17:00 Respect the Queue

19:00 Verdensmusikkrommet

20:00 Kroppslig (r)

21:00 Søsterselskapet (r)

22:00 Studentmorgen (r)

Onsdag

00:00 Nattsending

08:00 Studentmorgen

10:00 Bremsespor

11:00 Fomo (r)

12:00 No Way

13:00 Kroppslig

14:00 Søsterselskapet

15:00 På(d) moten (r)

16:00 Sending fra Radio Tamil

17:00 Lillelørdag

18:00 Piggtråd

20:00 Crossfade (r)

22:00 Studentmorgen (r)

Torsdag

00:00 Nattsending

08:00 Studentmorgen

10:00 FOMO

11:00 TimeOut

12:00 Kinosyndromet

13:00 Stuck i Bergen

14:00 Gleeklubben

15:00 Bremsespor (r)

16:00 Sending fra Radio Nova

17:00 Skumma Kultur

18:00 Rainspotting

20:00 Sjukeboksen (Partallsuker)

22:00 Studentmorgen (r)

Fredag

00:00 Nattsending

08:00 Studentmorgen

10:00 Studentrådet

11:00 Utenriksmagasinet Mir

12:00 Plutopop

13:00 Krenkelseskanalen

14:00 Bakrommet

15:00 Offside

16:00 Freddan før meddan

18:00 Respect the Queue

20:00 Klubb Karma

22:00 Studentmorgen (r)

Lørdag

00:00 Nattsending

08:00 Studcast (r)

09:00 Bakrommet (r)

10:00 Fritidz (r)

11:00 Lillelørdag (r)

12:00 Kinosyndromet (r)

13:00 Offside (r)

14:00 Krølla Laken (r)

15:00 No Way (r)

16:00 Bergensrøverne (r)

17:00 Meningen med livet (r)

18:00 Plutopop (r)

19:00 Keep Kalmar (Nordljud)

20:00 Piggtråd (r)

22:00 Studentmorgen (r)

Søndag

00:00 Nattsending

08:00 Skumma Kultur (r)

09:00 Sjukeboksen (r)

11:00 Kjennskap og Vennskap (r)

12:00 Ordskifte (r)

13:00 Utenriksmagasinet Mir (r)

14:00 Time Out (r)

15:00 Freddan før Meddan (r)

16:00 Bergensrøverne

17:00 Radio Tamil

18:00 Vekas beste (r)

19:00 Stuck i Bergen (r)

20:00 Klubb Karma (r)

22:00 Crossfade (r)