I dag fikk Studentmorgen Torsdag besøk av Sigurd og Edvard, to brødre fra Bergen som går under artistnavnene SIGURD og Lluvia Son.
SIGURD er en popmusiker med tunge melodier og gjennomførte og vakre tekster. Lluvia Sons melankolske regn-pop om hjemlengsel og forelskelse har gitt han andreplass i Eggstock-festivalen og oppvarmingsgig for dePresno. Debut EPen kommer i 2018.
De faller innenfor samme musikalske landskap, men skiller seg fra hverandre i stil og uttrykk. De spiller hver sin konsert på Kvarteret i kveld! I radioen i dag spilte de en låt de har skrevet sammen, og det låter helt fantastisk.
Kvarteret i kveld, dørene åpner klokken 21.00.
Up&Coming: Lluvia Son og SIGURD arrangement på Facebook
Ta turen og vi garanterer frysninger!
Link til SIGURD sin Facebookside
Link til Lluvia Son sin Facebookside
I podcasten under kan du høre guttene synge (58 minutter ut i sendingen).
Siste podcaster
-
ONSDAG: Daniela & Skorge
Goooodt Nyttår folkens! 2026 e i gang, og det e vi også!! I dagens sending tar vi for oss alt nyttår! Vi snakke nyttårsforsetter, ins and outs for 2026 og vi spår til og med hva vi tror kommer til å skje i løpet av det neste året. Lure du på hvordan du ska si te roomien at han må rydd opp etter sæ? Det finn du svaret på her + mye mer! Vi lyttes ;) Programleder: Julie Skorge I studio: Daniela Larsen


Last ned episoden