Studentradioen er veldig stolte av å kunne dele at vi denne våren får høre tre kjente stemmer i NRK P3! Nemlig Joachim, Nora og Hanna.

Alle tre har startet sin radiokarriere hos oss i Studentradioen i Bergen, og nå gjør de alle sin debut i NRK! I april startet Joachim, Nora og Hanna som radioverter i NRK P3. Alle tre går på radioen hver for seg 2 timer i uken.

De tre radiovertene er på to timer hver uke. Joachim sin sending går på NRK fra 18-20 hver mandag fremover. Han kan fortelle at det blir mye god musikk med litt prat mellom sangene. Nora kan høres på torsdager 18-20, og Hanna kommer på radio torsdager fra 18-20.

Noen sendinger er allerede ute, og kan høres i NRK radio appen. Vi anbefaler dere å høre på alle tre, om du liker god stemning og musikk!

Foto: NRK
Foto: NRK
Foto: NRK

Anbefalte artikler