
Grammy til Judas Priest, roting med Beyonce og intervju med Kvelertak
Fuzz sine stolte radiohelter Knut Gigstad og Rolf Oldeide har dekket The 52nd annual Grammy award.
Knut Gigstad · Fuzz
Publisert: 03/02/2010 Sist oppdatert: 03/02/2010 14:45
Fuzz sine stolte radiohelter Knut Gigstad og Rolf Oldeide har dekket The 52nd annual Grammy award. Knut har etter dette blitt stormannsgal, men har kommet trygt tilbake til Norge, selv om Beyonce gråter sine tapre tårer nå som den stuttbeinte metalskallen har stukket av, men som Rolf sier ” Digger du ikke Motorhead, så er du ei fitte.”
Rolf Oldeide dro ikke over dammen uten å forsikre seg om at programmet hadde noe å gå på. Hans andre mesterverk i Kvelertak-krøniken lå klar før utreise. Ellers blir det som vanlig mye bra musikk og er du pedofil, så må du bare begynne å høre på Slayer. Hvis det ikke hjelper, så begynn å se på Alan Alda-filmer, så ungene skjønner at du er døll.


Fuzz er rock, metal, punk og sånt for deg som liker krig og fred og sånt. Hver onsdag klokken 12, på Studentradioen i Bergen!
Tweet





Thursday 4. February 2010 klokka 17:26
Fin fint inlegg Gigs, jaggu me på tide me nåkke nytt her
Legg att ein kommentar